İTUT

İddaa Tutturma Yolları

Herkes para kazanmak ister. Bazıları para kazanmak için alın terini, bazıları yeteneğini ve bazıları da şansını kullanır. İddaa oyuncularının tam olarak şansını kullandığını söyleyemeyiz ama bir yerde bakarsak aslında hiç ummadık furbol maçı sonuçlarıyla karşı karşıya kaldığımız için şanstan bahsedebiliriz. Ancak iddaa biraz şans ve daha çok mantıklı kupon oynamakla ilgilidir. Mantıklı kuponlar yapmak ve para kazanmak istiyorsanız iddaa tutturma yolları makalemizi mutlaka sonuna kadar okumaya devam edin. Makalemizde verdiğimiz bilgiler daha çok iddaa oynamaya yeni başlamış kişilerin işine yarayacakmış gibi dursa da aslında her iddaa oyuncusu burada anlatacağımız şeylerden faydalanabilir.

İddaa tutturmak için öncelikle analiz yapmayı iyi bilen kişiler olmalısınız. Merak etmeyin matematik dehası olun demiyoruz size sadece karşı karşıya gelecek takımların daha önce oynadıkları maçları analiz edebilin yeterli. Zaten birçok iddaa gazetesinde ve sitesinde maç oynayacak takımların daha önce yaptıkları maçlar hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Siz oturun sadece ciddi ciddi bu analizlere ve istatistiklere bakın. Hangi takımda kazanma potansiyeli görüyorsanız o takıma iddaa oynayın ve para kazanmanın keyfini yaşayın.iddaa tutturma yolları, İddaa tutturmak, İddaa kazanma yollarıİddaa kazanma yolları olarak size birkaç şeyden bahsedeceğiz. Bunların başında sabırlı bir oyuncu olmanız gelmektedir. Neden sabırlı bir oyuncu olmalısınız peki? Sabırlı olmayan oyuncular oynadıkları kuponlarda bulunan maçların hepsinin aynı günde oynanıp bitmesini ister. Bu sebeple oynadıkları kuponlara abuk sabuk birkaç maç eklerler ki oynadıkları kupon o gün sonuçlansın ve kazançları biraz daha fazla olsun. Böyle yapınca o abuk sabuk maçlardan bir tanesi yatınca doğal olarak kuponda yatmaktadır. Tabii ssitem falan oynayanlar için bu durum biraz daha farklı ama sistem kuponları dahş bu sebeple yatabilmektedir. Siz siz olun böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için kuponlarınızdaki maçların hepsinin aynı gün içinde oynanamasını istemeyin. Bırakın kuponunuz 2 gün sonra sonuçlansın ama bu iki günlük süreçte oynanacak güzel maçlara iddaa oynayın. Aceleci olmayın acele eden ecele gider derler, acele edip paranızı sokağa atmayın.

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>