tg

İddaa Toplam Gol Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda toplam gol tahmini yapmak istiyorsanız ancak bu konuda yeteri kadar bilginiz yok ise çok doğru bir internet sitesinde gezdiğinizi bildirmek isteriz. Bu makalemizde sizlere idaa toplam gol nasıl oynanır anlatacağız. Verdiğimiz bilgiler ışığında siz de kuponlarınızda artık toplam gol tahmini yapabilecek ve iddaadan yeteri kadar para kazanabileceksiniz. Yatmayan kuponların adına makalemize başlıyoruz..

İddaa toplam gol tahmini olarak 0-1, 2-3, 4-6 ve 7+ olmak üzere toplamda dört farklı toplam gol tahmini bulunmaktadır. Bu tahminlerin her biri genel olarak en az kaç gol olur ve en fazla kaç gol olur şeklinde yapılan tahminlerdir. Aşağıdaki detaylı anlatımı inceleyerek hangi toplam gol tahmininde ne kadar gol olup ne kadar gol olmaması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

İddaa 0-1 toplam gol tahmini: Bu tahmine göre oynanacak maçta en fazla 1 gol olacak demektir. Eğer maçın sonucunda 1 golden fazla gol olursa oynanacak 0-1 tahmini yatar.

İddaa 2-3 toplam gol tahmini: İddaa 2-3 toplam gol tahmini demek ise oynanacak maçın sonucunda toplamda en fazla 3 gol olacak ve en az 2 gol olacak demektir. Eğer maçın sonunda toplam gol sayısı 2 golden az ya da 3 golden fazla olursa 2-3 tahmini geçersiz olur.

İddaa 4-6 toplam gol tahmini: 4-6 toplam gol tahmini de 2-3 toplam gol tahmini gibidir. 2-3 gol tahmini ile 4-6 toplam gol tahmini arasındaki tek fark gol sayısıdır. 4-6 tahminine göre maçın sonunda en az 4 ve en fazla 6 gol olacak demektir. Eğer maçın sonunda 4 golden az gol ya da 6 golden fazla gol olursa 4-6 tahmini yatar.

İddaa 7+ toplam gol tahmini: İddaa 7+ tahminine göre ise oynanacak maçın sonunda en az toplam 7 gol olmalıdır. 7 golden az gol olursa oynanacka 7+ gol tahmini yatar.

İnternet siteleri üzerinden değil de gerçek kuponda iddaa oynuyorsanız aşağıdaki iddaa toplam gol nasıl oynanır resimli anlatım kısmında anlattığımız şekilde kuponlarınızı oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey verdiğimiz adımları tek tek takip etmektir.

  • Hangi maç için iddaa oynayacaksanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin.
  • Toplam gol alanındaki 0-1, 2-3, 4-6, 7+ yazılı kutucuklardan size uygun olanını işaretleyin. Mesela maçta en az 4 ve en fazla 6 gol olur tahmininde bulunacaksanız 4-6 yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.

İddaa toplam gol tahmini, toplam gol tahmini, İddaa toplam gol tahmini nasıl oynanır

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>