YY

İddaa Şikeli Maç Kuponları

Sevgili takipçilerimiz bir süredir iddaa oyuncularının gündeminde olan bir konu olan iddaa şikeli maç kuponları ile ilgili sizlere bilgi vermek üzere yeni bir yazı oluşturduk. Bu yazımızda sizlere şikeli maçlar hakkında bilgi verecek ve şikeli maçlardan oluşan kuponların diğer kuponlardan farkı nedir bundan bahsedeceğiz.

Şikeli maç kuponları nelerdir? Şikeli maç kuponları şikeli maçlardan oluşan kuponlardır. Bu kuponların para kazandırma ihtimali diğer kuponlara göre oldukça fazladır. Çünkü şikeli maçların sonuçları garantidir ve haliyle bu maçlardan oluşacak olan kuponlarda da garanti iddaa kuponlarıdır. Adı üstünde garanti kuponlar dediğimiz için şikeli maçlardan oluşan kupon deyince aklınıza hemen garanti para kazanma gelmelidir.iddaa şikeli maç kuponları, şikeli maçlar, Şikeli iddaa kuponları nedirBir maçın şikeli maç olması için ne olması gerekir? Şike demek herhangi bir şey için danışııklı dövüş etmek demektir. Yani bir şey yaşancak ise olayın sonucunda ne olacağına dair önceden tarafların anlaşması demektir. Misal bir maçın şikeli olabilmesi için birbirleri ile karşılaşacak olan takımların ya da bu takımların kadrolarında yer alan oyuncuların maçtan günler hatta aylar öncesinde şike yapmaya ikna edilmiş olması gerekmektedir. Şike yapmaya ikna edilmiş oyuncular maçta her zamanki performanslarından farklı bir performans sergiler ve takımlarının maçı kaybetmesine sebep olurlar. İşte bu şike yapmaktır.

Şikeli iddaa kuponları nedir? Şikeli maçlardan oluşan kuponlar şikeli iddaa kuponları olarak isimlendirilmektedir. Bu kuponları genelde şike yapan takımlar hakkında bilgi sahibi olan kişiler el altından bazı oyunculara sızdırırlar. Bu şekilde bilgi dağıtımı yapan kişilerin verdiği kuponlar para kazandırır. Ancak son günlerde hesapta şikeli maç satan kişiler türemiş ve iddaa oynayarak para kazanma hayali olan kişilere sahte kuponlar satmaya başlamıştır. Bu tür şikeli maç sattığını söyleyen kişilere itibar göstermeyin. Zaten adam şikeli maçları bilse gider evini arabasını satar kendisi bir gece parayı bulur, niye kupon satarak buradan gelecek paraya tamah etsin. Şikeli maç verdiğini iddaa eden ve kuponlarını ücretsiz olarak veren kişilere biraz itibar edebilirsiniz. Amam bu kişilerin verdikleri kuponlara da pek güvenmeyin.

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>