kg var

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

İddaa oynamanın bir sürü şekli vardır. Maçın sonucunu tahmin edebilirsiniz, ilk yarı sonucu için tahminde bulunabilirsiniz, toplam gol sayısına yönelik tahmin bulunup kupon bile yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi birbirinden farklı bir sürü tahmin türü var. Karşılıklı gol durumunu tahmin etme de bu tahmin türlerinden bir tanesidir. Eğer iddaa karşılıklı gol nedir, iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır bilmiyorsanız yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Üstelşk anlatıklarımızdan sözel olarak herhangi bir şey anlamaz veya aklınıza takılan bir nokta olursa yazımızın sonunda yer verdiğimiz iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım ile daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Dilerseniz önce karşılıklı gol nedir bunun üzerine birkaç cümle sarf edelim. Karşılıklı gol, oynanacak olan bir maç için maçın sonucunda iki takımın birbirlerine gol atıp atmamasına bağlı tahmindir. İki takım birbirine gol atacak mı atmayacak mı tahmin etme karşılıklı gol tahminidir. Mesela A takımı ile B takımı arasında bir maç oynanacağını varsayalım. Bu maçın sonucunda aşağıdaki skorlar olur ise karşılıklı gol olmuş demektir. Bu durumda eğer karşılıklı gol var şeklinde iddaa oynandıysa tutmuş olur.

A Takımı 1-1 B Takımı

A Takımı 2-2 B Takımı

A Takımı 3-1 B Takımı

A Takımı 3-2 B Takımı

A Takımı 1-4 B Takımı

A Takımı 2-5 B Takımı

Karşılıklı gol yok şeklinde iddaa oynandıysa aşağıdaki gibi sadece bir takımın gol attığı ve maçın bu şekilde sonuçlandığı maçlar için yapılan tahmin tutmuş olur. Aşağıdaki skorlara göre biten maçlar için oynanacak karşılıklı gol yok iddaası tutmuş olur.

A Takımı 1-0 B Takımı

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 4-0 B Takımı

A Takımı 5-0 B Takımı

A Takımı 0-1 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 0-3 B Takımı

A Takımı 0-4 B Takımı

A Takımı 0-5 B Takımı

Kupon üzerinde karşılıklı gol oynamak için öncelikle maç kodu alanına maçın kodunu ve sonrasında da KG alanındaki kutucuklardan uygun olanını işaretlemeniz gerekmektedir. Eğer karşılıklı gol var şeklinde tahminde bulunacaksanız “var” yazan kutucuğu, ancak karşılıklı gol olmaz sadece takımlardan biri gol atar şeklinde tahminde bulunacaksanız “yok” yazılı kutucuğu işaretlemeniz gerekir. Aşağıdaki resimde de örnek bir karşılıklı gol var tahmini oynanmıştır.iddaa karşılıklı gol nedir, iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır, iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>