1

İddaa İlk Yarı 1 Nasıl Oynanır?

Çok değerli iddaa oynamayı ve para kazanmayı sever takipçilerimiz bugün yine sizlere bilgi vermek için klavye başındayız. Bu sefer irdeleyeceğimiz konu iddaa ilk yarı 1 nasıl oynanır olacak. Ama elbette diğer yazılarımızda da yaptığımız gibi hemen nasıl oynayacağınızı anlatmayacak öncelikle iddaa ilk yarı 1 nedir bundan bahsedecek ve sonrasında bazı ek açıklamalar yapacağız. Tüm bunların ardından iddaa ilk yarı 1 nasıl oynanır size tarif edecek bir de üstüne kaymak niyetine iddaa ilk yarı 1 nasıl oynanır resimli anlatım yapacağız.iddaa ilk yarı 1 nasıl oynanır, iddaa ilk yarı 1 nedir, iddaa ilk yarı 1 nasıl oynanır resimli anlatımİyice olayı çorba kıvamına getirmeden ince ince bilgi vermeye başlayalım. İddaa ilk yarı 1 nedir, hadi bakalım bu neymiş? İddaa ilk yarı 1 demek oynanacak bir futbol karşılaşmasının ilk yarısı için tahminde bulunmak demektir. Bir futbol maçının sonucuna yönelik tahminde bulunamıyor ama ilk yarıda kesin şu sonuç olacak diyorsanız o zaman ilk yarı 1 sonucu oynamalısınız. İlk yarı 1 oynarsanız ev sahibi takım ilk yarısının sonuna gelindiğinde maçı galip bitirecek demektir. Misal A takımı ile B takımı arasında bir futbol karşılaşması olsun. Zaten biizm örneklerimizde hep A takımı ile B takımı karşılaşıyor. Neyse bu iki takım yine sahada birbirini yenmeye çalışacak olsun. A takımının ilk yarıda daha baskın bir biçimde oynayacağını ve en azından ilk yarıyı galip bitireceğini düşünüyorsanız kuponunuzda ilk yarı sonucu 1 oynamalısınız. Böylece 90 dakika değil de 45 dakikanın sonunda para kazanabilirsiniz.

İddaa ilk yarı 1 oynamak için iki alternatifiniz var. Birinci alternatif olarak internet siteleri üzerinden kuponlarınızı oynayabilirsiniz ki bizim kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir alternatiftir. İkinci alternatif ise gerçek kuponlar üzerinde iddaa oynayabiliyor olmanızdır. İnternet siteleri üzeinden iddaa oynamanızı tavsiye etmemizin en temel sebebi daha yüksek oranlar ile iddaa oynayabilecek olmanızdır. Birçok fakrlı internet sitesi vardır ve her birinin de verdiği iddaa oranı bayilerin verdiği orandan yüksektir. Ama siz ben yine de gerçek kupon üzerinde iddaa oynayacağım diyorsanız aşağıdaki iddaa ilk yarı 1 nasıl oynanır resimli anlatım kısmında yer alan anlatımdaki adımları takip ederek kuponlarınızı oynayabilirsiniz.

  • Hangi maça iddaa oynayacaksanız onun kodunu maç kodu alanına işaretleyin.
  • “İY” alanındaki “1” yazan kutucuğu işaretleyin.

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>