3,5

İddaa 3.5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda alt/üst tahminine yer vermek istiyorsanız ancak bu konuda bilginiz yok ise makalemizi okuyarak iddaa 3,5 üst nasıl oynanır öğrenebilirsiniz. İddaa 3,5 üst ne demek öncelikle tamamen acemi olan oyuncular için bir açıklama yapalım. İddaa 3,5 üst demek oynanacak bir maçta en az 4 gol olacak demektir. Yani 3,5 üst tahmini bir nevi toplam gol tahminidir. Ancak belirli bir alt sınır vardır ve üst sınırı yoktur.

Şöyle bir örnek vererek daha açık bir anlatım yapmış olalım. X takıımı ile Y takımı arasında bir futbol karşılaşması oynanacağını varsayalım. Bu karşılaşmanın sonucunda takımın attığı gol sayısının toplamının en az iki 4 gol olacağını düşünüyorsanız 3,5 üst oynamalısınız. Aşağıdaki skorlara göre ve en az toplamda 4 gol olma şartını taşıyan tüm skorlarla biten maçlar için oynanacak 3,5 üst tahmini tutacaktır.

X Takımı 1-3 Y Takımı

X Takımı 2-2 Y Takımı

X Takımı 3-1 Y Takımı

X Takımı 4-0 Y Takımı

X Takımı 0-4 Y Takımı

X Takımı 1-4 Y Takımı

X Takımı 2-4 Y Takımı

X Takımı 4-1 Y Takımı

X Takımı 4-3 Y Takımı

X Takımı 2-3 Y Takımı

Yukarıdaki örnek skorlarda da gördüğünüz üzere maçların sonunda toplam gol sayısı en az 4 olmuştur. Böyle skorlar ile biten tüm maçlar için oynanan 3,5 üst tahmini tutar. İnternet siteleri üzerinden iddaa oynuyorsanız 3,5 üst tahminine yer verdiğiniz kuponlarınızı bets10.com, youwin.com, betin.com, rivalo.com, superbahis.com sitelerinde oynayabilirsiniz. Ancak gerçek kuponlar üzerinde iddaa oynuyorsanız aşağıdaki iddaa 3,5 üst nasıl oynanır resimli anlatım kısmını inceleyebilirsiniz. Kupon üzerinde 3,5 üst oynamak için aşağıdaki adımları tek tek uygulayın.

  • 3,5 üst oynamak istediğiniz maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin.
  • Maçın kodunu işaretledikten sonra toplam gol alanındaki “4-6” yazılı kutucuğu işaretleyin.
  • “4-6” kutucuğunu işaretledikten sonra alt/üst alanındaki “Ü” yazılı kutucuğu işaretleyin.

Bol kazançlı kuponlar oynamanızı dileriz..Bizi takip etmeye devam edin.iddaa 3,5 üst nasıl oynanır, İddaa 3,5 üst ne demek, iddaa 3,5 üst nasıl oynanır resimli anlatım

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>