0dan 2

İddaa 0dan 0/2 Nasıl Oynanır?

İddaa ve sitemizin severleri bir başka makale ile yine sizlerle birlikteyiz. Biliyorsunuz ki sizler için bilgi verici makaleler yazmayı ve paylaşmayı bir görev edindik. Görevimizin başında olup düzenli olarak sizlere bir iddaa oynama rehberi sunmaya devam ediyoruz. Okuyacağınız bu makalede size iddaa 0/2 nasıl oynanır bunu öğreteceğiz.

İddaa 0dan 2 nasıl oynanır anlatmaya başlamadan önce iddaa 0dan 2 ne demek bu konuda biraz bilgi verelim ki anlattıklarımız havada kalmasın. Birbiri ile kıyasıya mücadele eden iki takımın ilk yarıda berabere kalması ve ikinci yarısında deplasman takımının ev sahibi takımı yenmesi iddaa 0dan 2 durumudur. Bu durum 0/2 şeklinde de gösterilebilmektedir ki en doğru kullanım bu şekildedir. İddaa 0/2 ne demek kısaca bu şekilde tanımlamış olduk. Gelelim esas konuya, nasıl oynanacak. Bu iddaa türünde oyun oynandığında daha önce de belirttiğimiz gibi ilk yarıda beraberlik ve ikinci yarıda deplasman takımının yenmesi şartı vardır. Bu sebeple kupon üzerinde işaretleme yapılırken ilk yarıda beraberlik işaretlenir, maç sonucunda ise deplasman takımı işaretlenir. Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere 614 kodlu Rubin Kazan-Wolfsburg maçına 0/2 oynanmıştır. Bu maçın ilk yarısında Rubin Kazan ile Wolfsburg berabere kalır ve ikinci yarısında Wolfsburg Rubin Kazan’ı yenerse oynanan 0/2 iddaası tutmuş olur. Örnek skorlar üzerinden konuyu biraz daha açacak olursak şu durumlarda 0dan 2 tutmuş olur. Hatırlatmış olalım burada verdiğimiz skorlar sadece örnektir, bu skorların dışında skorlarda ortaya çıkabilir ve yine 0/2 kuralına uygun skorlarsa iddaa tutmuş olur.

İlk Yarı İkinci Yarı
Rubin Kazan 1-1 Wolfsburg Rubin Kazan 1-2 Wolfsburg
Rubin Kazan 2-2 Wolfsburg Rubin Kazan 2-3 Wolfsburg
Rubin Kazan 0-0 Wolfsburg Rubin Kazan 1-3 Wolfsburg
Rubin Kazan 3-3 Wolfsburg Rubin Kazan 4-5 Wolfsburg
Rubin Kazan 4-4 Wolfsburg Rubin Kazan 4-6 Wolfsburg

İddaa 0/2 ne demek, iddaa 0/2 nasıl oynanır, iddaa 0dan 2 nasıl oynanır, iddaa 0/2 nasıl oynanır resimli anlatım

Siz de iddaa kuponunuzda maçlar için 0/2 oynamak istiyorsanız iddaa 0/2 nasıl oynanır resimli anlatım kısmında gördüğünüz şekilde kuponunuzu düzenleyebilirsiniz. İddaa 0dan 2 oynamak için öncelikla maçın kodunu sonra “İY” alanındaki 0 (sıfır) yazan kutucuğu ve sonrasında da “MS” yazan alandaki 2 yazan kutucuğu işaretlemelisiniz. Bol şanslar dileriz..

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>