01

İddaa 0/1 Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda biraz da ilk yarı ve maç sonucu tahmini olsun istiyorsanız iddaa 0/1 nasıl oynanır konulu bu yazımızı okumalısınız. İddaa 0/1 nedir öncelikle bunu bir açıklayıp sonrasında sizlere nasıl oynamanız gerektiği hakkında da bazı şeyler söyleyeceğiz. İddaa 0/1 bir futbol karşılaşmasının hem ilk yarısı hem de ikinci yarısı için tahminde bulunmadır. Bu tahmine göre maçın ilk yarısında ya golsüz beraberlik olacak ya da gollü beraberlik olacak ve maçın ikinci yarısında ev sahibi takım maçı kazanacak demektir.iddaa 0/1 nasıl oynanır, İddaa 0/1 nedir, iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatımBir örnek vererek daha açıklayıcı anlatım yapalım. Mesela A spor takımı ile B spor takımı arasında bir futbol karşılaşması oynanacağını varsayalım. Bu maçın ilk yarısında beraberlik olacağını ve ikinci yarısında A spor takımının B spor takımını yeneceğini düşünüyorsanız 0/1 oynayabilirsiniz. 0/1 oynayacağınız bu maçın skorları aşağıdaki gibi olursa tahmininiz tutmuş olur.

İlk Yarı İkinci Yarı
A Spor 0-0 B Spor A Spor 1-0 B Spor
A Spor 1-1 B Spor A Spor 2-1 B Spor
A Spor 2-2 B Spor A Spor 4-3 B Spor
A Spor 3-3 B Spor A Spor 5-3 B Spor
A Spor 4-4 B Spor A Spor 5-4 B Spor
A Spor 5-5 B Spor A Spor 6-5 B Spor
A Spor 6-6 B Spor A Spor 7-6 B Spor

 Verdiğimiz skorların bazıları biraz abartılı gibi duruyor ancak bazı maçlarda bu skorlara ulaşıldığı görülmektedir. Önemli olan zaten skorlar değil genel kuraldır. 0/1 tahmininin genel kuralı beraberlikten ev sahibi takımın oyuna sahip olmasıdır.

İddaa oynamak için internet sitelerini kullanıyorsanız kolayca kuponlarınızda 0/1 oynayabilirsiniz. Ancak internet siteleri yerine gerçek kuponlar üzerinde 0/1 oynamak isterseniz aşağıdaki iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatım kısmını inceleyebilirsiniz. Resimde de gördüğünüz üzere hangi maça iddaa oynamak istiyorsanız o maçın kodunu kupon üzerindeki maç kodu alanına işaretlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında “İY” alanındaki “0” yazan ve sonrasında da “MS” alanında bulunan ve içinde “1” yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.

Cevap bırak

Email adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar belirtildi *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>